Facebook

Menu:

Ambasadorzy


Biegaczki, Biegacze! Poznajcie naszych Ambasadorów - to razem z nimi będziecie mogli podjąć wyzwanie 7 października na głuszcowej trasie.

 

Iweta FaronIweta Faron - biathlonistka i biegaczka narciarska, uczestniczka zimowych igrzysk paraolimpijskich w Pjongczang w klasie zawodniczek stojących, dwukrotna mistrzyni Polski. Urodziła się w Obidowej. Swoją sportową karierę zaczęła w wieku 8 lat.

 

Piotr BiernawskiPiotr Biernawski - biegacz górski o szerokim spektrum zainteresowań (od biegów aplejskich, przez formułę skyrunning po ultra), zwycięzca wielu prestiżowych imprez. Ostatnim jego sukcesem jest m.in. drużynowe zwycięztwo w Biegu Siedmiu Dolin. Z pozostałych sukcesów warto wymienić pierwsze miejsce w Biegu Rzeźnika (w parze z Piotrem Huziorem) i zwycięztwo w Maratonie Podhalańskim w 2017 roku.

 

Witold SkupieńWitold Skupień – biegacz narciarski i biathlonista. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 23 lat. W kadrze zadebiutował w 2014 roku podczas Pucharu Świata w Vuokatti. W styczniu tegoż roku w Oberstdorfie złamał obojczyk. Uczestniczył w dwóch zimowych igrzyskach paraolimpijskich w Soczi i Pjongczangu. Największym sukcesem Witka jest srebro w sprincie techniką dowolną podczas Mistrzostw Świata 2017 w Finsterau.

 

Kacper KościelniakKacper Kościelniak - zwycięzca zimowej edycji Głuszec Półmaraton 2018, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów Skyrunning. Wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, wygrywając prestiżowe imprezy (m.in. Beskidzki Topór - 25km, Bieg 7 Dolin - 34 km, Ultrajanosik - 37 km).

 

 

 

powrót

 

Aktualności
Głuszec 03.02.2018 - wyniki

Dziękujemy, że byliście z nami! Oto oficjalnej wyniki II zimowej edycji zawodów:

wyniki zima 2019

Głuszec zaprasza - 03.02.2018

Zapraszamy, Głuszec zaprasza, na IV edycję zawodów - w zimowej scenerii (...)

więcej

Organizatorzy


organizatorzy


Partnerzy


partnerzy